Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 30.07.2013 13:13:04 

Agiliťáci Lenka a Scooby

Výstavy

                                                                       VÝSTAVY

                                                                                   ROK             2011

23.4.2011- Šenovská tlapka Tento rok jsme se účastnili znova výstavy psů bez pp v Šenově. Tento rok jsme však sklidili lepší úspěch. Bude to také tím že jsme poctivě trénovali. Ale k úspěchům. V kategorii miniplemeno pes jsme skončili na 1.místě a v soutěži juniorhandling jsme skončili na 3.místě. Společnost nám dělala moje kamarádka Lenka, která s námi jela a celý den mě podporovala že to vyhrajem a.t.d. za což ji MOC DĚKUJU.

 

 

 Bohužel jsme se tento rok na žádnou další vořiškiádu nedostali, ale příští rok to napravíme, jelikož jsem si našla asi 10 vořiškiád na které chci jet.

                                            Rok 2010

18.9.2010- Beskydský voříšek Na tuto výstavu psů bez pp jsme jeli už docela připravení. nastoupili jsme do kruhu a chodili. Pořád jsme chodili v kruhu a rozhodčí si postupně volali pejska po pejsku. Měli to tak že postupně vyřazovali což jsem já nevěděla. Myslela jsem si že je volají a já nedostanu nic. Mezitím co rozhodčí vyřazovali my jsme chodili a chodili a tak jsme nachodili přes 50 koleček. A pak na konci mi řeknou že jsem vyhrála 1.místo.... takže úplná radost. Pak jsme nastupovali do juniorhandlingu kde jsme obsadili také 1.místo. Toto byla zatím naše nejúspěšnější výstava.

17.4.2010- Šenovská tlapka Tato výstava psů bez pp byla naše první. Přijeli jsme, šli jsme na přejímku a pak hurá do kruhu. Scooby v té době měl dost dlouhé chlupy a tak jsme si mysleli že nemáme žádnou šanci ale naopak, Scooby se více líbil než pudlík který byl vystříhaný. Skončili jsme na 3.místě. Potom jsme se účastnili juniorhandlingu ve kterém jsme skončili na krásném 5.místě (v té době jsem neměla ponětí co juniorhandling je) a potom jsme se účastnili pejska šikulky ve kterém jsme skončili taky na 5.místě. Potom jsme pobrali ceny a jeli spokojení domů.

  

 

TOPlist